Koks turėtų būti tinkamas biuro stalas?

tinkamas biuro stalas, biuro stalą, stalų, stalą, stalo, siaurą stalą, siauro stalo, patus stalas, platų stalą, stalą, rašomuosius stalus, darbo stalą, darbo stalas

Kalbėsime į ką reikia atsižvelgti perkant biuro stalą, kas rekomenduojama, ko vengti. Kiekvieno iš mūsų poreikiai biure ar namuose yra skirtingi. Vieniems reikia plačių stalų, kad sutalpinti tris monitorius ir dar, o kiti yra apriboti vietos namuose ir gali sau leisti tik siaurą stalą. Tačiau šiandien mes aptarsime fundimentalus, koks turi būti konstrukcija rėmas, kokie tinkami ir nerekomenduojami stalviršiai, kodėl tokie svarbūs laidai ir stalčiai. Šie patarimai yra pritaikomi visoms siutacijoms, perkant bet kokį stalą.

Konstrukcija / rėmas

Šiandien mes kalbėsime apie biuro, rašomuosius ir bendrai – darbo stalus, kur bus atliekamos kasdienės vertę sukuriančios operacijos. Pirma ir ko gero svarbiausia operacija yra tinkamo biuro stalo nugara, stalo skeletas kuris laiko visą konstrukciją kartu. Rekomenduojama, kad stalo rėmas būtų metalinis, tai yra: metalinės kojos, sujungtos dviem metalinėmis skersinėmis ir skersinės minimaliai 8 kontaktiniuose taškuose prisuktos medsraigčiais prie stalviršio. Jeigu tinkamas biuro stalas yra panašios kaip rekomenduojama konstrukcijos, metalinis rėmas palaiko išorinius elementus kaip stalviršis, tuomet konstrukcija yra stabili, patiriamas minimalus nusidėvėjimas. Būna tokių atvejų, kai metalinės rėmo skersinės yra neadekvačios (per mažai rėmo kontaktinių taškų prie stalviršio arba yra nepakankamas metalinės konstrukcijos tvarumas) tuomet yra patiriami nemalonumai kaip: stalo nestabilumas, per ankstyvas nusidėvėjimas, tam tikrų dalių lūžiai, kaip stalviršio ar kai kurių rėmo dalių. Rekomenduojame kad stalas būtų su pilnu metaliniu rėmu, padidinant stabilumą ir sumažinant susidėvėjimą.

Stalviršiai

Stalviršis yra ko gero svarbiausia stalo dizaino, praktiškumo ir ergonomiškumo dalis. Pradedant nuo dizaino – mūsų parduotuvėje galite rasti įvairiausių spalvų ir raštų LMDP stalviršių. Stalviršį galima derinti su rėmu ir kojomis, galima daryti, kad jie du sutaptų ir būtų tokios pačios spalvos arba galima spalvas kiršinti, sukuriant gražų spalvų žaismą. Rekomenduojama kad sunkesnės spalvos būtų apačioje o šviesesnės viršuje, taip stalas atrodo stabilesnis. Tęsiant toliau ir einant prie praktiškumo – rekomenduojamas tradicinis 25mm arba storesnis stalviršis. Šis storis yra rinkos ištestuotas ir patvirtintas standartas. Tokio storio stalviršis yra pats ploniausias, elegantiškiausias, pasiekiant didžiausią struktūrinį stabilumą. Galima rinktis plonesnį 16mm stalviršį, tačiau ilgame laiko ruože plonesni stalviršiai greičiau pradeda patirti nusidėvėjimą.

Laidai ir stalčiai

biurui ir namams, Stalas, biuro stalas, biuro rasomasis stalas, biuro ra6omasis stalas, biuro rašomasis stalas, ofiso stalas, ofisas, ofiso, ofiso rasomasis stalas, ofiso rašomasis stalas, ofiso ra6omasis stalas, ofico stalas, ofico rasomasis stalas, rasomasis stalas, rasomasis stalas pigiai, rašomasis stalas, rašomais stalas pigiai, biuro stalas pigiai, biuro rašomasis stalas pigiai, pigus stalas, pigus stalas internetu, pigus stalas greitai, pigus biuro rašomasis stalas, pigus ofiso stslas, pigus ofiso rašomasis stalas, darbo stalas, darbastalis, stalviršis, metalinis rėmas, stalas su metaliniu rėmu, pigus stalas, stalas internetu greitai, reikejo vakar, varle, kedziu centras, kedžių centras, varlė, pasitarimu stalas, pasitarimų stalas, konferencijų stalas, konferencinis stalas, pigus konferencinis stalas, baltas stalas, rudas stalas, bukas stalas, juodas stalas, medinis stalas stalas iš LMDP, LMDP, stalas is LMDP, direktoriaus stalas, buchalterės stalas, priiemamojo stalas, priimamajo stalas, buchalterės stalas, administracinis stalas, administratorės stalas, recepcija, recepcinis stalas, kavos stalas, pietų stalas, valgomajo stalas, stalas su metaliniu korpusu, metalinis stalas,Ko gero viena iš svarbiausių ir labiausiai dėmesio negaunančių temų. Šioje srityje paliesiu dvi dalis: laidų pravedimą ir stalčių blokus.  Biuro stalas su laidų pravedimo anga suteikia gyvenimui elementaresnį gyvenimo patogumą: lengviau parsivedami, susitvarkomi laidai ir laidai nevedami pro stalo galą, jie nekabo nuo biuro stalo, stalas gali būti pristumiamas prie pat sienos. Situacija su stalčių blokais yra panaši:  tai yra prekė kuri padidina darbo vietos ergonomiškumą. Stalčių blokai gali būti  pastatomi arba pakabinami po stalu. Pastatomi blokai būna po stalu arba šalia darbo vietos.  Jie dažniau būna didesni, trejų, keturių stalčių, su kojelėmis arba ratukais. Pakabinami stalčių blokai būna plonesni, vieno dviejų stalčių blokų. Abi sistemos leidžia perkelti daiktus nuo dirbamosios erdvės, taip padidinant darbo našumą ir efektyvumą.

Apibendrinant

Mes rekomenduojame kad tinkamas biuro stalas turėtų šias standartines funkcijas: standartinis 1600×800 cm stalviršis su metalinėmis kojomis ir stipriu rėmu, pakabinami arba pastatomi stalčių blokai prie stalo, pagerinant tvarką ir darbo vietos ergonomiką.

Mūsų siūlomus biuro stalus galite rasti čia –https://www.fanda.lt/product-category/biuro-stalai/

Jeigu ieškote naujų biuro kėdžių jas rasite –https://www.kedziucentras.lt/