D.U.K.

Kaip vyksta pirkimo proccesas?

Pirkimo prcesas yra skaidomas į šiuos etapus:

 1. Įsidėjus norimas prekes į krepšelį, užsakymo laukeliuose pateikiate savo informaciją.
 2. Mes pagal pateiktą informaciją išrašome išankstinę apmokėjimo sąskaitą.
 3. Gavus pinigus pristatomos prekės arba galimas pasiėmimas iš sandėlio.
Ar galime išrašyti sąskaitą faktūrą?

Taip galime – kadangi mes esame UAB „Vildika“ įmonės dalis jums išankstinę sąskaitą išrašis UAB „Vildika“ administracija.

Kokia bus pristatymo kaina?

Pristatymas Lietuvoje –  Mes savo logistikos neturime. Prekes siunčiame dvejais būdais: samdydami UAB „Vildika“ logistikos paslaugas arba samdome DPD kurjerį. Jeigu perkate kaip įmonė ir turite savo DPD sutartį arba savą logistiką, sutartu laiku galite atvažiuoti atsiimti prekes iš mūsų sandėlio. Dėl pasiėmimo susitarimo kontaktus rasite  Kontaktai

Pristatymo kainą gauname iš logistikos kompanijų pateikus jūsų užsakymo prekių specifikacijas, dėl žėmiau išvardintų parametrų, kiekvieno užsakymo pristatymo kaina būna skirtinga.

 • Pristatomos prekės gabaritų. Kuo didesnė prekė, tuo sunkiau ją pasikrauti, išsikrauti iš transporto ir  jeigu reikia užnešti pas klientą taip pat, ji užima daugiau vietos automobilyje, tad trumpiau tariant gabarito dydis įeina į pristatymo kainą.
 • Prekės svorio. Kaip ir gabaritai, svoris daro didelę įtaką visuose transportavimo etapuose, tad didėjant svoriui, didėja pristatymo kaina.
 • Atstumo nuo mūsų sandėlio. Iki Vilniaus nuo mūsų sandėlio yra apie 30 km, o iki Kauno apie 130 kilometrų, tad logistikos kaina kyla didėjant atstumui.
 • Papildomi krovos darbai. Jeigu užsakomi papildomi krovos (užnešimo) darbai, reikia siūsit du arba kartais net tris darbuotojus, tad kelionės kaina iškart padidėja.

Pristatymas užsienyje – Pristatome EU tik su DPD. Kainos yra skaičiuojamos pagal tuos pačius faktorius. 

Iš kur yra mūsų baldai?

Mes bendradarbiaujame su UAB „Vildika“ ir Kedžių centru šioje parduotuvėje rasite prekes iš:

 • Prekės iš ekspozicijų – Tiek Vildika, tiek kėdžių centras turi savo ekspozicijas ir kartas nuo karto jos yra atnaujinamos. Šioje parduotuvėje rasite tokių prekių, jos dažniausiai būna visiškai naujos, tačiau jų negalima parduoti kaip naujų prekių.
 • Sandėlio likutis – Preiaujant didėliais kiekiais dažnai yra užsiperkama prekių į priekį, tačiau kartais ne visos prekės būna parduodamos ir atsiranda sandėlio likutis. Šias prekes mes surenkame iš mūsų partenrių sandėlių ir taip jiems išlaisviname pinigus.
 • Užsakymų klaidos – Kartas nuo karto pasitaiko, kai vykdant proektą arba užsakymą yra nuperkama per daug prekių arba ne tos spalvos prekių. Mūsų parduotuvėje yra išlaisvinami į klaidas įšaldyti pinigai.
 • Kosmetiniai defektai –  Atliekant gamybinę ir montavimo veiklą natūralu, kad kartais yra užkabinamos, įbraukiamos prekės. Tokios prekės su kosmetiniais defektais yra puikaus stovio, tik turi vieną arba du kosmetinius įbrėžimus.
Kur mus galima rasti?

Mūsų prekių sandėlys:

Darbo laikas  08:00 – 17:00

Pakalnės g. 10, Bezdonys 15174

(Dėl vizitų prašome susitarti iš anksto)

Su mumis galite susisiekti:

Telefonu  –   +370 655 62626

Elektroniniu paštu –  fanda.baldai@gmail.com

Naujaraštis